Żądanie płatności gotówkowej

35 pobrań

332 wyświetleń

Żądanie płatności gotówkowej to dokument zaliczany do typu próśb, skarg czy upomnień, Może zostać wykorzystany przez firmę do oznajmienia kontrahentowi, że z powodu braku terminowości w płatnościach, transakcje mogą odbywać się tylko w obrocie gotówkowym. Gotowe wzory dokumentów, będące na przykład takim żądaniem łatwo znaleźć poniżej. Formularz żądania płatności gotówkowej zawiera powód dla którego zapłata za towar lub usługę może być uznawana tylko w formie gotówki oraz serdeczne zaproszenie do dalszej współpracy.

Podgląd dokumentu

 


.................., dnia ..................


 


Adresat...................


 


 


ŻĄDANIE PŁATNOŚCI GOTÓWKOWEJ


 


 


 


 


Szanowny Panie,


 


większość naszych klientów płatności za nasze wyroby reguluje gotówką. Pozwala to uniknąć odsetek za ewentualne opóźnienia w regulowaniu płatności.

..................


Informacje na temat Państwa firmy wskazują, że w tym roku nie zdarzyło się, aby pieniądze znajdowały się na naszym koncie w terminie. Nie możemy przyczyniać się do powiększenia Państwa długów. Mamy jednak nadzieję, że sytuacja ulegnie poprawie.

..................

Cieszymy się, że wybraliście Państwo naszą firmę jako dostawcę i jesteśmy gotowi do współpracy, ale tylko w obrocie gotówkowym.


 


 


 


Z poważaniem,


 


Różne


Podobne wzory dokumentów