Diety, zwrot za przejazdy, potwierdzenie poniesionych kosztów

39 pobrań

176 wyświetleń

Diety, zwrot za przejazdy, potwierdzenie poniesionych kosztów to dokument informacyjny w formie prośby, w którym przełożeni zwracają się z prośbą do pracowników o prowadzenie ewidencji dotyczącej kosztów podczas podróży samochodem służbowym. W dokumencie należy umieścić informacje, jakie dane mają zbierać pracownicy w celach ewidencyjnych (np. rachunki za paliwo, parkingi czy naprawy). W dokumencie można również umieścić informację o potrzebie kolekcjonowaniu danych dotyczących przejechanych kilometrów. Wzory dokumentów są dostępne do pobrania poniżej.

Podgląd dokumentu

.................., dnia ..................


 


 


 


 


INFORMACJA


 


 


 


 


 


 


Szanowni Państwo,


 


w naszej firmie dużą wagę przywiązujemy do sumienności prowadzonej ewidencji dotyczącej kosztów poniesionych podczas podróży samochodami służbowymi. Dokładnie prowadzona przez Państwa ewidencja pozwoli na zwrot wszystkich poniesionych kosztów. W tym celu należy załączyć rachunki za paliwo, parkingi i ewentualne naprawy. Oprócz tego, wymagamy dostarczenia informacji o ilości przejechanych kilometrów, stanów licznika przed i po podróży oraz danych dotyczących czasu jej trwania.

..................

Wszelkie wyżej wymienione informacje należy załączyć do tygodniowego sprawozdania, które należy składać w sekretariacie.


 


Z góry dziękujemy za wywiązywanie się z powyższych zaleceń.


 
 


..............................................


(podpis)


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 Podobne wzory dokumentów